Ona i On Dobrze Ustawieni | Medytacja: Wewnętrzne dziecko

Twój status
Nie zapisany
Cena (zł)
95
ZALOGUJ SIĘ lub

Wewnętrzne dziecko

Zapraszam Cię do odsłuchania jednej z pięciu medytacji terapeutycznych towarzyszących książce ‘Ona i On. Dobrze Ustawieni.’

Każda z medytacji ma inny temat, a kolejność ich odsłuchiwania możesz wybierać według własnej potrzeby i czucia. Medytacje dotykają pięciu obszarów naszego życia: nawiązanie kontaktu z Wewnętrznym Dzieckiem, pożegnanie zmarłych i wyjście do życia i osobistego losu, pożegnanie byłych partnerów i otworzenie się na nową relację, otworzenie się na sukces razem z mocą wsparcia od rodu, ustanowienie połączenia z własnym kręgiem mocy.

Łącznie to ponad dwie i pół godziny nagrań. Nie odsłuchuj wszystkiego na raz. Nie słuchaj medytacji podczas jazdy samochodem – to mało bezpieczne – bądź podczas codziennej aktywności, w życiu codziennym. Znajdź dla siebie właściwy czas, gdy będziesz miał przestrzeń na to, aby ze sobą pobyć.

Przygotuj miłe wygodne miejsce i chusteczki. Zadbaj o to, aby to był czas tylko dla Ciebie. Wyłącz telefon, poproś domowników, aby Ci nie przeszkadzali, i być może załóż słuchawki – jeżeli uważasz, że to właściwe. A przed włączeniem medytacji, „zapnij pasy” – zabiorę Cię w wewnętrzną podróż. Będę ze swoim głosem tuż obok. Czasami zostawię Cię na chwilę, abyś przeżył, swój proces do końca. Ostatecznie to wszystko co się tam dzieje w wewnętrznej przestrzeni, to bardzo intymne doświadczenie.

Starałem się przygotować medytacje tak, aby były one nagrane dla NIEJ i dla NIEGO. Więc jeśli jesteś kobietą, to wybierz ścieżkę DLA NIEJ. A jeżeli jesteś mężczyzną, to wybierz ścieżkę DLA NIEGO.

Życzę Ci pięknych wrażeń, wzruszeń oraz uwolnienia programów, wzorców, które już nie są Ci potrzebne. Życzę Ci pięknych i niezapomnianych spotkań z rodem, wewnętrznym dzieckiem, pożegnań i przywitań. Niech moc, i Twój ród, który nosisz w sobie dozna uzdrowienia i transformacji.

Z mego serca, i mojej przestrzeni,

Do Twego serca, i Twojej przestrzeni.

Mirosław Czarko-Wasiutycz

MEDYTACJE wchodzące w skład tego modułu są przygotowane w dwóch wersjach – dla NIEJ i dla NIEGO.

Wybierz właściwą dla siebie.

Wszystkie teksty, muzyka, oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, upublicznianie w środkach masowego przekazu radio, telewizja, kanały video typu YouTube i podobne, Facebook, Instagram i inne portale mediów społecznościowych, wykorzystywanie fragmentów lub całości oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz, z siedzibą w Kąty Wrocławskie jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz
Scroll to Top