Ona i On Dobrze Ustawieni | Ćwiczenia

Twój status
Nie zapisany
Cena (zł)
69
ZALOGUJ SIĘ lub

Ona i On Dobrze Ustawieni - Ćwiczenia

Przed Tobą 30 ćwiczeń. Nie ma właściwej kolejności w ich wykonywaniu. Może dobrym pomysłem jest na początku przejrzenie wszystkich i wybranie tych, które czujesz, że korespondują z Tobą w tej danej chwili. Niektóre z nich są poświęcone zmianie perspektywy spostrzegania siebie, otaczających mnie ludzi, relacji. Inne są poświęcone uwalnianiu pewnych wzorców w myśleniu i spostrzeganiu. Jeszcze inne skupiają się na budowaniu Twojej wartości, i miłości do siebie, bo tego ani nie uczą w szkołach, ani na uniwersytetach.

Ćwiczenia są, że się tak wyrażę, wielokrotnego użytku. Jedne z nich dotyczą sytuacji, w których się być może znajdujesz i pomagają przez nią przejść. Inne natomiast są nastawione na proces. Niektóre z 30 ćwiczeń zapraszają Cię do dłuższej podróży, np. przez 30 następnych dni.

Są to ćwiczenia, które niejednokrotnie sam używam, bądź używałem. Zostały napisane z myślą o Tobie, więc czerp z nich jak najwięcej. Być może dobrym pomysłem jest założenie pamiętnika, bądź zeszytu, w którym będziesz notować swoje przemyślenia, wglądy i notatki.

Zapraszam Cię do ekscytującej podróży przez zestaw 30 ćwiczeń. Życzę wielu wzruszeń, wglądów wewnętrznych, rozwikłań problemów, i strumienia świadomości, który poszerzy ogląd tego kim jesteś, gdzie jesteś, i w jakiej relacji ze sobą, światem, ludźmi i poszczególnymi częściami siebie. Mechaniki ćwiczeń korzystają z najnowszej wiedzy NLP, wiedzy o systemach rodzinnych oraz dają możliwość zajrzenia w pole informacyjne, które jest używane podczas pracy ustawieniowej, na warsztatach Ustawień Systemowych.

Życzę dobrego czasu. Z mojego serca i mojej przestrzeni,

Do Twego serca i Twojej przestrzeni.

Mirek Czarko-Wasiutycz

ĆWICZENIA wchodzące w skład tego modułu:

Ona i On Dobrze Ustawieni - Ćwiczenia | Kto jest przed Tobą w kolejce po sukces?

#9 | Kto jest przed Tobą w kolejce po sukces?

Ona i On Dobrze Ustawieni - Ćwiczenia | Rosyjska ruletka

#10 | Rosyjska ruletka – w którą stronę?

Ona i On Dobrze Ustawieni - Ćwiczenia | Sztuka łucznictwa / trafianie do celu

#17 | Sztuka łucznictwa / trafianie do celu

Wszystkie teksty, muzyka, oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, upublicznianie w środkach masowego przekazu radio, telewizja, kanały video typu YouTube i podobne, Facebook, Instagram i inne portale mediów społecznościowych, wykorzystywanie fragmentów lub całości oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz, z siedzibą w Kąty Wrocławskie jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz
Scroll to Top