Mapa Skarbów

Twój status
Nie zapisany
Cena (zł)
Wewnętrzny
ZALOGUJ SIĘ lub
This materiały is currently closed

Nowy rok to czas stawiania sobie celów, wyznaczania kierunku w sferze zawodowej, relacyjnej, zdrowotnej i wielu innych. Jednak często jest to pustosłowiem…

Dlaczego tak się dzieje ? Dlaczego nie realizujemy większości swoich postanowień, lub cele które sobie wyznaczamy pozostają nieosiągnięte?

Może za mało w tym fantazji, lub, co gorsze, za dużo ? Może myślimy tylko, że to nasze cele, a tak naprawdę to cele Zośki z biurka obok? Jak wzbudzić w sobie drive – siłe – to ich realizacji, skoro mam tyle na głowie? Jak rozpalić w sobie ogień, aby je osiągnąć ? Przecież to będzie mnie kosztowało jeszcze więcej wysiłku, a już teraz mam dość… znasz to ? Powodów jest wiele, i pewnie każdy mógłby tutaj wypisać swoje, i każdy będzie miał trochę racji.

Jak to mawiał ktoś mądry – “Jak na górze, tak i na dole. Jak w środku, tak i na zewnątrz”. Cele i marzenia są gdzieś tam… hen… u Heńka za płotem, u Maryśki za morzem, albo za siedmioma górami, i czterema lasami. Często stawiamy je na zewnątrz naszej przestrzeni i naszej percepcji, a tak naprawdę nasze cele, to nasze skarby. Skarby naszej duszy, które przechowujemy wewnątrz siebie. One tylko czekają na odkrycie wewnątrz nas. One już są – nie musisz ich wymyślać, trzeba je po prostu odkryć, bo już je masz. A jak je odkryć w sobie? Jak zyskać napęd wewnętrzny do ich wyjaśnienia własnymi rękami? Jakie pytania sobie zadać, aby poczuć, że ja tego do cholery jasnej zawsze chciałem ? O tym i o wielu innych rzeczach dowiesz się podczas Webinaru, który dla Was przygotowaliśmy.

Zapoznaj się z materiałami:
Mapa Skarbów

Mapa Skarbów – warsztat pracy z celami, pragnieniami i intencjami

Wszystkie teksty, muzyka, oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, upublicznianie w środkach masowego przekazu radio, telewizja, kanały video typu YouTube i podobne, Facebook, Instagram i inne portale mediów społecznościowych, wykorzystywanie fragmentów lub całości oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz, z siedzibą w Kąty Wrocławskie jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz
Scroll to Top