Mama i Tata | Medytacja pojednania z rodzicami

Twój status
Nie zapisany
Cena (zł)
Darmowy
ZALOGUJ SIĘ lub

Medytacja | Mama i Tata, Pojednanie z rodzicamiKimkolwiek jesteś czy mężczyzną, czy kobietą, w młodym wieku, czy może już nieco bardziej sędziwym. W tej medytacji poprowadzę Cię do spotkania z własnymi rodzicami. Z Twoją mamą i Twoim tatą.

Musisz wiedzieć, że to spotkanie nie zawsze jest łatwe. Raczej częściej bywa ono trudne. W tej medytacji poprowadzę Cię krok po kroku do pojednania z nimi. I choć czasem myślisz, a wręcz jesteś przekonany, że wcale tego nie potrzebujesz, lub nawet nie chcesz – proszę pamiętaj, że często na tej drodze w ramiona mamy lub taty stoi wielki strażnik. Twój BÓL. Zazwyczaj na tej drodze stoi też drugi strażnik pojednania. Twój STRACH. Tych dwóch strażników pozornie Cię chroni. Ale czy da się żyć pełną piersią, cieszyć życiem, nie pojednując się z tymi, z których jesteś? Biologicznie, mentalnie, emocjonalnie. Czy da się cieszyć życiem bez wdzięczności, dla Tych dwóch istot przez które życie przyszło do Ciebie? Pomijam tu te wszystkie rzeczy, które wydarzyły się pomiędzy Wami. Wiem, że czasami są to bardzo trudne historie. Nie zachęcam Cię w tej medytacji do wybaczania rodzicom, bo na luksus wybaczenia może pozwolić sobie, tylko ktoś większy względem kogoś mniejszego. Nie zachęcam Cię w tej medytacji do zapominania ewentualnych krzywd, które zostały Ci wyrządzone. Raczej zachęcam Cię do uznania faktu, że z nich jesteś, że to przez nich życie przyszło do Ciebie, i że utrzymali Cię przy życiu, bo jeśli byłoby inaczej, to dzisiaj nie czytałbyś tego wprowadzenia do medytacji.

Bert Hellinger pracując metodą ustawień systemowych zauważył pewne prawidłowości dotyczące szczęścia. Ludzie naprawdę szczęśliwi, to Ci którzy mają uzdrowioną relację z własną mamą, i z własnym tatą. Te dwie osoby w naszym życiu mają olbrzymi wpływ na to, jak widzimy świat, jakimi ludźmi jesteśmy, i czy pomimo sukcesów często zewnętrznych, tam w środku, czujemy radość i spokój oraz siłę do życia.

Wiem, że nie wszystkie relacje z rodzicami są łatwe. Wiem nawet, że większość z nich jest trudna. Jeżeli masz odwagę i siłę, na spotkanie się z własnymi rodzicami na całkowicie innym poziomie swego doświadczenia i spostrzegania, to zapraszam Cię do tej medytacji.

Nie słuchaj tej medytacji jadąc autem, bądź będąc pochłonięty codziennymi obowiązkami. Znajdź raczej miłe i przyjemne miejsce – tak, abyś czuł się wygodnie i komfortowo. Wyłącz telefon. Poproś domowników, aby nie przeszkadzali Ci przez najbliższą godzinę. Weź notes i coś do pisania, aby na końcu medytacji być może zanotować swoje spostrzeżenia i wglądy. Przygotuj chusteczki – mogą się przydać.

Wielu wzruszeń, poruszeń i uwolnień, z czasami trudnych doświadczeń.

Mirek Piotr Czarko-Wasiutycz

Rozpocznij tę MEDYTACJĘ:

Medytacja | Mama i Tata, Pojednanie z rodzicami

Mama i Tata | Medytacja pojednania z rodzicami

Wszystkie teksty, muzyka, oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, upublicznianie w środkach masowego przekazu radio, telewizja, kanały video typu YouTube i podobne, Facebook, Instagram i inne portale mediów społecznościowych, wykorzystywanie fragmentów lub całości oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz, z siedzibą w Kąty Wrocławskie jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz
Scroll to Top