Jak wytrzymać w relacji? | Webinar #1

Twój status
Nie zapisany
Cena (zł)
250
ZALOGUJ SIĘ lub

Jak wytrzymać w relacji? | Webinar #1Cykl trzech webinarów pod wspólnym tytułem ‘JAK WYTRZYMAĆ W RELACJI?’ skierowany dla tych, którzy są w relacji już od lat, a czują, że nie wszystko gra tak, jakby chcieli. Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają nową relację, i dla tych, którzy chcieli by wejść w relację, a są aktualnie w procesie poszukiwania partnera, aby mogli przyjrzeć się swoim wzorcom i z większą świadomością wejść w nowy satysfakcjonujący związek. skierowany jest do osób, które chcą wyjść z samotności i skierować swoje kroki w stronę relacji partnerskiej.

Ten webinar to pierwsza część z trzech, które odbędą się w najbliższym czasie.

Rozpocznij ten WEBINAR:

Jak wytrzymać w relacji? | Webinar #1

Jak wytrzymać w relacji | CZĘŚĆ I

Wszystkie teksty, muzyka, oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, upublicznianie w środkach masowego przekazu radio, telewizja, kanały video typu YouTube i podobne, Facebook, Instagram i inne portale mediów społecznościowych, wykorzystywanie fragmentów lub całości oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz, z siedzibą w Kąty Wrocławskie jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz
Scroll to Top