Dlaczego jestem singlem? | Webinar #3

Twój status
Nie zapisany
Cena (zł)
250
ZALOGUJ SIĘ lub

Dlaczego jestem singlem? Webinar #3 | Otwórz się na nową budującą relacjęCykl trzech webinarów pod wspólnym tytułem ‘DLACZEGO JESTEM SINGLEM?’ skierowany jest do osób, które chcą wyjść z samotności i skierować swoje kroki w stronę relacji partnerskiej.

Trzeci webinar w tym cyklu nosi podtytuł: OTWÓRZ SIĘ NA NOWĄ BUDUJĄCĄ RELACJĘ. Jest poświęcony zagadnieniu RELACJI PARTNERSKIEJ.

Jakiej relacji tak naprawdę chcę? Czego szukam? Co mam, a co mogę dać? Czy to co biorę, jest mi potrzebne? Kogo tak naprawdę szukam? Czy szukam ja, czy moje wewnętrzne nieukochane dziecko?

W tym webinarze będziemy pracowali nad realną relacją, czyli nie taką wyobrażoną, jak z TITANICA, (która jak zwykle kończy się tragedią) ale zdrową relacją partnerską, w której mogę być sobą, w której razem z partnerem budujemy, w której razem idziemy w tym samym kierunku, w której jest szacunek, równowaga w dawaniu i braniu, w której płynie miłość, jest udany sex, ale przede wszystkim, w której mogę być sobą, przy sobie, ze sobą, i mogę czuć się dobrze. Mogę czuć się dobrze nie kosztem drugiego, ale dlatego bo po prostu czuje się zaakceptowany jako człowiek.

Trzeci webinar jest poświęcony przyszłości, temu czego tak naprawdę pragniemy z własnej osobowości, ale też idąc ścieżką własnej duszy.

Rozpocznij ten WEBINAR:

Dlaczego jestem singlem? Webinar #3 | Otwórz się na nową budującą relację

Otwórz się na nową budującą relację

Wszystkie teksty, muzyka, oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, upublicznianie w środkach masowego przekazu radio, telewizja, kanały video typu YouTube i podobne, Facebook, Instagram i inne portale mediów społecznościowych, wykorzystywanie fragmentów lub całości oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz, z siedzibą w Kąty Wrocławskie jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz
Scroll to Top