Dlaczego jestem singlem? | Webinar #2

Twój status
Nie zapisany
Cena (zł)
250
ZALOGUJ SIĘ lub

Dlaczego jestem singlem? Webinar #2 | Zbuduj swoją wartość i zakochaj się w sobieCykl trzech webinarów pod wspólnym tytułem ‘DLACZEGO JESTEM SINGLEM?’ skierowany jest do osób, które chcą wyjść z samotności i skierować swoje kroki w stronę relacji partnerskiej.

Drugi z cyklu webinarów ‚Dlaczego jestem singlem?’ – webinar pt. ZBUDUJ SWOJĄ WARTOŚĆ I ZAKOCHAJ SIĘ W SOBIE – jest poświęcony pracy nad własną wartością. Bo, jeżeli nie szanujemy siebie i nie kochamy siebie, to jak ma pokochać nas ktoś inny? Jak ma szanować nas ktoś inny? Drugi z cyklu webinarów poświęcony jest właśnie pozytywnemu wizerunkowi samego siebie. Pozytywnemu i zdrowemu, zrównoważonemu. Będziemy na nim pracować nad integracją naszego JA.

Części nas samych czasami są w konflikcie z główną częścią osobowości, która zarządza całością naszej przestrzeni, dlatego między innymi czasami przydarzają nam się sytuacje, zdarzenia, których nie rozumiemy pochodzenia. Na przykład ktoś cały czas trafia na oszustów, albo ktoś cały czas trafia na kobiety żądne tylko pieniędzy. Na tym webinarze będziemy pracować nad integracją tych części NAS SAMYCH, które robią nam takiego „psikusa”, aby stały się one ostatecznie naszymi sprzymierzeńcami, a nie PERSONAMI NON GRATA.

Rozpocznij ten WEBINAR:

Dlaczego jestem singlem? Webinar #2 | Zbuduj swoją wartość i zakochaj się w sobie

Zbuduj swoją wartość i zakochaj się w sobie

Wszystkie teksty, muzyka, oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, upublicznianie w środkach masowego przekazu radio, telewizja, kanały video typu YouTube i podobne, Facebook, Instagram i inne portale mediów społecznościowych, wykorzystywanie fragmentów lub całości oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz, z siedzibą w Kąty Wrocławskie jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz
Scroll to Top