Dlaczego jestem singlem? | Webinar #1

Twój status
Nie zapisany
Cena (zł)
250
ZALOGUJ SIĘ lub

Dlaczego jestem singlem? Webinar #1 | Moja samotnośćCykl trzech webinarów pod wspólnym tytułem ‘DLACZEGO JESTEM SINGLEM?’ skierowany jest do osób, które chcą wyjść z samotności i skierować swoje kroki w stronę relacji partnerskiej.

‘MOJA SAMOTNOŚĆ’ to temat webinaru nr 1. Czasami jesteśmy samotni, bo boimy się odrzucenia lub porzucenia. Czasami jesteśmy samotni, bo nie wierzymy, że jesteśmy warci czyjejś uwagi. A jeszcze innym razem, bo boimy się zaangażować – wtedy nasze relacje są szybkie i powierzchowne, ale czy to faktycznie nasz świadomy wybór? Czy raczej nieuświadomiony strach przed bliskością.

Często, jak już jesteśmy w relacji, to gramy. Gramy rolę tej, albo tego, który zawsze był właściwy, która zawsze była odpowiednia – ale czy wtedy jesteśmy sobą, czy po prostu jesteśmy w roli, której nauczyliśmy się wręcz wyśmienicie, aby zyskać akceptację naszych opiekunów?

Dlaczego jestem singlem? Czyli inaczej mówiąc, dlaczego jestem sam? A może lepszym pytaniem powinno być – Po co jestem sam? Bliżej kogo wtedy jestem? Z kim z rodu łączę się, będąc w samotności? Kogo tak bardzo ślepo w moim rodzie kocham, że wybieram nieświadomie samotność. Samotność to często nie wybór świadomy, chociaż często tak to sobie racjonalizujemy. No właśnie – racjonalizujemy. Głębokich przyczyn bycia samemu, takich rodowych może być sporo. Poczynając od identyfikacji z osobą, która była sama, poprzez mezalianse i niespełnienie przodków w miłości, po identyfikację z zapomnianym, niechcianym, wykluczonym zmarłym lub nawet nie narodzonym dzieckiem.

A może jestem sam, bo miejsce przy mnie jest już zajęte? Ale kto może zajmować to miejsce? Były partner mamy? Była partnerka taty? Czy przestrzeń koło mnie jest wolna? A może nie pożegnałem się z byłą żoną, z byłą miłością z dawnych lat.

Te i wiele innych tematów podczas Webinaru – DLACZEGO JESTEM SINGLEM ?

Rozpocznij ten WEBINAR:

Wszystkie teksty, muzyka, oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, upublicznianie w środkach masowego przekazu radio, telewizja, kanały video typu YouTube i podobne, Facebook, Instagram i inne portale mediów społecznościowych, wykorzystywanie fragmentów lub całości oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz, z siedzibą w Kąty Wrocławskie jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone CZARKO CONSULTING Mirosław Czarko-Wasiutycz
Scroll to Top