TREŚCI PREMIUM

Blog+

Ona i On Dobrze Ustawieni - BLOG+Blog PLUS to miejsce, gdzie znajdziesz nowe treści na temat życia, relacji, związków, emocji, dynamik systemowych, biznesu, zdrowia i innych tematów.

A to wszystko w ujęciu matrycy systemowej Berta Hellingera. Na Blog PLUS znajdziesz również wpisy z praktyki ustawieniowej, zapisy i rekonstrukcje sesji on line, przykłady z warsztatów, ale również przemyślenia skłaniające do osobistej refleksji.

Jeżeli jesteś czytelnikiem moich treści, to pewnie dobrze wiesz, że poruszają one coś głębiej. Dotykają często nie uświadomionych programów i wzorców rodowych. Czasami burzą pewne obrazy, wyobrażenia, przekonania, aby na ich zgliszczach mógł powstać nowy obraz, wzorzec, przekonanie. Bardziej spójny, dający więcej spokoju gdzieś tam w środku. Czasami czytając tekst doświadczysz wzruszenia, poruszenia, a może i nawet popłyną łzy. Poruszenie inaczej zwane rezonansem znaczy nie mniej nie więcej, a tyle, że coś mówiąc kolokwialnie się uwolniło. Być może uwolniło się coś z Twojej osobistej historii, a być może uwolniło się coś z Twego rodu.

Artykuły, które tutaj znajdziesz będą publikowane w mediach społecznościowych typu Facebook z dużym opóźnieniem. Jeżeli chcesz być na bieżąco i masz potrzebę czytać nowe wpisy, to zaglądaj tu często.

O nowych artykułach będziesz informowany mailem – tak, aby nie przegapić dnia ich premiery.

Zapraszam Cię serdecznie do strefy Blog PLUS.

Życzę Wielu rezonansów i uwolnień.

Mirosław Piotr Czarko-Wasiutycz

ARTYKUŁY, które ukazały się na Blogu+:

Twój status
Nie zapisany
Cena (zł)
Darmowy
ZALOGUJ SIĘ lub

RODZINA PATCHWORKOWA – CZ.II

RODZINA PATCHWORKOWA – CZ.I

Scroll to Top